Stawiamy na jakość

Rozumiejąc potrzeby przyszłych kierowców a także mając świadomość wyjątkowości każdego z naszych kursantów opracowaliśmy innowacyjny program szkolenia mający na celu zapewnienie nie tylko wysokiej jakości usług ale także indywidualnego podejścia do klienta. Kluczową rolę w programie iDrive odgrywa doświadczenie, wiedza, osobowość oraz właściwe podejście nauczyciela, dlatego z dużą uwagą budowaliśmy nasz zespół instruktorów. Jesteśmy przekonani, że wypracowane przez nas metody dydaktyczne zagwarantują Ci sukces na państwowym egzaminie na prawo jazdy a jednocześnie pozwolą Ci się stać dobrym kierowcą, który respektuje przepisy i dba o bezpieczeństwo ruchu drogowego.
 

Czym dysponujemy

Wiedząc, że nawet najlepszy nauczyciel potrzebuje odpowiednich narzędzi aby przekazać swoją wiedzę, dokonaliśmy weryfikacji dostępnych i wyboru najbardziej efektywnych materiałów dydaktycznych. W celu rozwoju Twoich praktycznych umiejętności zajęcia prowadzone są na wzorcowym placu manewrowym i pojazdach, na jakich  przyjdzie Ci zdawać   egzamin   na   prawo  jazdy. Nasza flota składa się wyłącznie z nowych klimatyzowanych samochodów Hyundai i20 oraz motocykli Honda Varadero i Suzuki Gladius.

 

Jak najmniej stresu
Wiemy jak bardzo pierwsze nauki jazdy samochodem mogą być dla Ciebie stresujące, dlatego dokładamy wszelkich starań abyś uniknął przykrych doświadczeń za kierownicą. Przyjazna atmosfera na zajęciach oraz interpersonalne umiejętności instruktorów pozwolą Ci odkryć, że nauka przepisów ruchu drogowego może być efektywna i przyjemna. Zapewniamy, że nasz instruktor zawsze będzie traktował Cię z szacunkiem, a wszelkie sugestie i uwagi przekaże Ci z iście pedagogicznym podejściem.  
 
 
Wybierz iDrive 
Ucząc się w naszej szkole oszczędzasz pieniądze płacąc tylko za kurs. W zamian dostajesz wszystko to, co jest niezbędne aby podejść do państwowego egzaminu na prawo jazdy. W iDrive nie ma ukrytych kosztów. Nie płacisz za materiały szkoleniowe – u nas masz to w cenie kursu. Pamiętaj, że nam również zależy, abyś zdał za pierwszym razem! Nauka z nami to czysta przyjemność. 

 

Szkoła jazdy iDrive w Lublinie
ul. Obrońców Pokoju 15/2, 20-030 Lublin
tel.: 503-688-289
e-mail: biuro@idrive.lublin.pl
godziny otwarcia - poniedziałek-piątek: 11.00-17.00
Wszelkie prawa zastrzeżone iDrive 2009
Projekt i wykonanie ibif.pl